O nas

 

Restauracja Pod Strachem 

Restauracja - Pizzeria Pod Strachem istnieje od 2003 roku.
Lokal mieści się w zabytkowym budynku dawnej szkoły podstawowej w Bytomiu - Szombierkach i składa się z dwóch sal restauracyjnych: kameralnej sali z barem i klimatyzowanej sali bankietowej.
Nasza restauracja to połączenie pasji do gotowania z przytulną atmosferą miejsca.
Ciepłe, nastrojowe wnętrze lokalu, miła obsługa i smaczna kuchnia przyciąga do nas gości nie tylko z Bytomia. 
Nasza restauracja - pizzeria oferuje Klientom ręcznie wyrabianą pizzę według najlepszej, oryginalnej włoskiej receptury. Oprócz pizzy w naszym menu można znaleźć wyśmienite dania kuchni włoskiej i polskiej: makarony, wyborne mięsa, dania z ryb, sałatki, zupy i desery.
Nasza restauracja to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, kolację we dwoje, czy spotkanie w gronie przyjaciół.
Organizujemy: przyjęcia jubileuszowe, wesela, chrzciny, bankiety, imprezy firmowe . Dostarczamy również pizzę i dania na telefon z dostawą do domu i biura. 
Pizzeria Restauracja Pod Strachem Bytom serdecznie zaprasza !!!


Regionalny Program Operacyjny Województwa Ślaskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby.
Poprawa jakości infrastruktury turystycznej regionu górnośląskiego poprzez remont i zakup wyposażenia w Pizzerii - Restauracji Pod Strachem Halina Król.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Ślaskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl
Wartość projektu: 68443,04
Wartość dofinansowania: 28064,83